Renata Zuba

Jestem psychologiem klinicznym i psychoterapeutą z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu psychoterapii i pomocy psychologicznej.

Prowadzę psychoterapię osób dorosłych – zarówno młodych, które niedawno weszły w pełnoletniość, jak i osób będących na różnych etapach rozwoju osobistego, mierzących się z kryzysami, dokonujących bilansu życia.

Renata Zuba - o mnie

O mnie

Jestem certyfikowanym specjalistą psychoterapii uzależnień oraz superwizorem w tym obszarze, posiadam również certyfikat I stopnia z psychodramy. Ukończyłam także wszystkie etapy szkolenia podyplomowego z psychoterapii prowadzonego przez Sekcję Naukową Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego zmierzającego do uzyskania certyfikatu psychoterapeuty.

Mam duże doświadczenie w prowadzeniu psychoterapii osób uzależnionych, osób, u których – obecnie bądź w przeszłości – występował w rodzinie/związku problem uzależnienia oraz w psychoterapii innych osób borykających się m.in. z lękiem, depresją, niskim poczuciem własnej wartości, mierzących się z kryzysem (w związku, życiu zawodowym, przewlekłą chorobą, bolesną stratą oraz innymi trudnymi doświadczeniami).

Posiadam wykształcenie i doświadczenie w stosowaniu kilku modeli psychoterapii - głównie: psychodynamicznego, poznawczego oraz psychodramy J.L. Moreno.

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego i Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Uzależnień.

Tło na stronie Psychologica - główne tlo
Zdjęcie Renata Zuba w sekcji kompetencje

Moje kompetencje potwierdzone dyplomami i certyfikatami

  • Certyfikat Specjalisty psychoterapii uzależnień wydany przez Państwową Agencję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych (Nr 123)
  • Certyfikat Superwizora psychoterapii uzależnień wydany przez Radę Superwizorów Psychoterapii Uzależnień (Nr 34)
  • Certyfikat Asystenta Psychodramy wydany przez Europejski Instytut Psychodramy w Berlinie i Polski Instytut Psychodramy w Krakowie (No 2015-PL-11)
  • Stopień psychologa klinicznego
  • Dyplom magistra psychologii wydany przez Katedrę Psychologii Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie

Co jest ważne w mojej pracy?

Wiem jak ważne w procesie jest zapewnienie odpowiedniego środowiska do wspólnej pracy. Dlatego ponad wszystko stawiam na:

Dyskrecja

Indywidualne podejście

Akceptacja i wsparcie

Sprawdź moją ofertę

Jeśli chcesz poznać moją ofertę terapeutyczną kliknij w przycisk poniżej. Zachęcam rówież do eksploracji oferty edukacyjnej.

bg-testimonial

Jak wygląda współpraca?

Sposób pracy dostosowuję do problematyki i potrzeb konkretnej osoby. Korzystając z szerokich możliwości podejścia integracyjnego stosuję dialog terapeutyczny oraz techniki psychodramy, terapii poznawczo-behawioralnej, modelu systemowego i innych

Czas sesji: 50 minut
Koszt: 120 zł
Zdjęcie przy opisie współpracy

1. Skontaktuj się

Każdy kontakt rozpoczyna się od wstępnej diagnozy problemów, zasobów, potrzeb i możliwości.

2. Stworzenie planu terapii dla Ciebie

Następny krok to ustalenie celów i zasad pomocy psychologicznej lub psychoterapii.

3. Cykliczna praca

Zarówno w krótkoterminowej pomocy psychologicznej, jak i w psychoterapii, dążę do wzmacniania mocnych stron i uruchamiania wewnętrznego potencjału osoby, z którą pracuję.

background-proces

Polityka Prywatności | Wszystkie prawa zastrzeżone ©2021