Oferta Terapeutyczna

Prowadzę zarówno psychoterapię, jak i pomoc psychologiczną skoncentrowaną na poszukiwaniu rozwiązań problemów oraz wspieraniu w radzeniu sobie z trudnościami i wyzwaniami.

Psychoterapia Rzeszów Renata Zuba

Psychoterapia

Psychoterapia to według mnie niełatwa, lecz fascynująca podróż w głąb siebie, której celem jest zrozumienie samego siebie i dokonanie zmian służących pełniejszemu wykorzystaniu własnego potencjału oraz zaakceptowaniu siebie. Efektem psychoterapii jest – cytując J.L. Moreno – stanie się reżyserem własnego życia.

Psychoterapia opiera się na przymierzu terapeutycznym, w którym bardzo ważne są: wzajemne zaufanie, odpowiedzialność i zaangażowanie każdej z osób uczestniczących w tym procesie.

Chcąc opuścić jakieś miejsce musimy najpierw do niego dotrzeć.

Leslie Greenberg

bg-testimonial

Pomoc psychologiczna

Głównym celem oferowanej przeze mnie pomocy psychologicznej jest poszerzenie perspektywy widzenia aktualnej sytuacji życiowej oraz znalezienie możliwości poradzenia sobie z problemami.

Rola psychologa polega na wspieraniu w poszukiwaniu drogi wyjścia z kryzysu oraz w wypracowywaniu skutecznych sposobów radzenia sobie z trudnościami.

Oferta Terapeutyczna Renata Zua
Koszt sesji indywidualnej120 zł

Sprawdź moją ofertę

Oprócz oferty terapeutycznej możesz skorzystać z moich usług edukacyjnych oraz współpracy w ramach superwizji.

Renata Zuba - o mnie
Psycholog kliniczny Renata Zuba
Jestem psychologiem z wieloletnim doświadczeniem. Na co dzień udzielam pomocy psychologicznej oraz prowadzę psychoterapię na terenie Rzeszowa. Ponad wszystko w moim podejściu cenie sobie indywidualne podejście, dyskrecję, dając przy tym akceptację i wsparcię.
Tło dla sekcji testimonial na stornie Psychologica w zakladce o ofercie

Jak wygląda współpraca?

Sposób pracy dostosowuję do problematyki i potrzeb konkretnej osoby. Korzystając z szerokich możliwości podejścia integracyjnego stosuję dialog terapeutyczny oraz techniki psychodramy, terapii poznawczo-behawioralnej, modelu systemowego i innych.

Czas sesji: 50 minut
Koszt: 120 zł
Zdjęcie przy opisie współpracy

1. Skontaktuj się

Każdy kontakt rozpoczyna się od wstępnej diagnozy problemów, zasobów, potrzeb i możliwości.

2. Stworzenie planu terapii dla Ciebie

Następny krok to ustalenie celów i zasad pomocy psychologicznej lub psychoterapii.

3. Cykliczna praca

Zarówno w krótkoterminowej pomocy psychologicznej, jak i w psychoterapii, dążę do wzmacniania mocnych stron i uruchamiania wewnętrznego potencjału osoby, z którą pracuję.

background-proces

Polityka Prywatności | Wszystkie prawa zastrzeżone ©2021